Baseny ogrodowe Żory

Baseny ogrodowe zyskują ogromną popularność wśród właścicieli domów z ogrodem. Własny basen daje możliwość szybkiego ochłodzenia się i oddania się relaksowi w gorące dni, których z każdym rokiem jest coraz więcej. Masz w planach inwestycje w nowoczesny basen do swojego domu lub ogrodu? Postaw na basen, który perfekcyjnie będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Postaw na nowoczesny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i chciałbyś sprezentować sobie chwile przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego będzie perfekcyjnym rozwiązaniem zarówno na przyjemny wypoczynek, imprezy ze znajomymi, jak również szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także wybierając naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i niezliczone ilości schładzających kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Żor i pragniesz zbudować nowoczesny basen? Z chęcią zajmiemy się tym dla Ciebie!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęściej sięgamy po baseny poliestrowe. Idealnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen wykonany z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolny kształt oraz rozmiar. Dzięki temu bezproblemowo wpasuje się w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, również i w innym obiekcie.
Korzystny zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to inwestycja zdecydowanie na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Jednym z istotniejszych kryterium będzie przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, jak i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje go bardzo duża wytrzymałość i zdecydowanie będzie wyborem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Jest tu zastosowany specjalny filtr, przez który przepuszczana jest woda. W basenie ogrodowym przelewowym woda wpływa do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Masz już wybrany swój typ basenu? Postaw na baseny ogrodowe Żory i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Żory - co dla Ciebie zrobimy?

Budowę basenu zaczynamy od wyboru odpowiedniej niecki. Sam wybierasz, jaka będzie dla Ciebie najlepsza. Służymy fachowym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę renomowanych producentów, którzy mogą zagwarantować trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie posiadamy budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i komercyjne. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, ocieplenie dna styrodurem, po dopasowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed i posezonowy,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się piękny basen? Chcesz odmienić swój dom w Żorach? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00