Baseny ogrodowe Zduńska Wola

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób posiadających dom z ogrodem. Własny basen to możliwość natychmiastowego ochłodzenia się i zakosztowania relaksu w upalne dni, których z każdym rokiem jest zdecydowanie więcej. Planujesz inwestycje w idealny basen do swojego domu lub ogrodu? Niech ten będzie jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Postaw na nowoczesny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i chciałbyś sprezentować sobie chwile przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na przyjemny wypoczynek, imprezy ze znajomymi, a także szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także wybierając naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i ogromne ilości przyjemnych kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Zduńskiej Woli i chcesz zbudować nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Idealnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen wykonany z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt oraz wielkość. Dzięki temu łatwo wpasuje się w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, również i w innym obiekcie.
Trafiony zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup z pewnością na lata. Dlatego też warto dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Jednym z istotniejszych kryterium będzie przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, a także i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdych warunkach. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i z pewnością będzie wyborem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Jest tu zastosowany specjalny filtr, przez który przepuszczana jest woda. W basenie ogrodowym przelewowym woda wpływa do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Wybierz baseny ogrodowe Zduńska Wola i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Zduńska Wola - co dla Ciebie zrobimy?

Budowę basenu rozpoczynamy od wyboru pasującej niecki. Sam wybierasz, jaka będzie dla Ciebie najlepsza. Z przyjemnością pomagamy w tej decyzji - możemy pochwalić się profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę klasowych producentów, którzy mogą zagwarantować trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i dla firm. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po dopasowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • drenaż, montaż studzienki zanikowej/rewizyjnej,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się własny basen? Chcesz odmienić swój dom w Zduńskiej Woli? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00