Baseny ogrodowe Zawiercie

Baseny ogrodowe zyskują coraz większą popularność wśród osób mających dom z ogrodem. Własny basen to możliwość natychmiastowego ochłodzenia się i zakosztowania relaksu w upalne dni, których jest każdego roku coraz więcej. Masz w planach inwestycje w nowoczesny basen do swojego domu lub ogrodu? Niech ten będzie jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Zdecyduj się na luksusowy basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i pragniesz sprezentować sobie chwile przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego będzie perfekcyjnym rozwiązaniem zarówno na błogi wypoczynek, imprezy ze znajomymi, a także beztroską zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także decydując się na naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i ogromne ilości przyjemnych kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Zawiercia i pragniesz zainwestować w nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla kompleksowo!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka typów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęstszym wyborem są baseny poliestrowe. Idealnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen stworzony z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolny kształt oraz wymiar. Wykorzystując to, łatwo wpasujesz go w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, a także w innym obiekcie.
Przemyślany zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to inwestycja z pewnością na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium jest przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, jak i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje go wysoka wytrzymałość i z pewnością będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody znajduje się około 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Znalazłeś już swój wymarzony typ basenu? Wybierz baseny ogrodowe Zawiercie i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Zawiercie - nasze usługi

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybranie pasującej niecki. Sam dopasujesz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Służymy profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę renomowanych producentów gwarantujących trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i komercyjne. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po montaż wszystkich niezbędnych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed i posezonowy,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się własny basen? Chcesz urozmaicić swój dom w Zawierciu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00