Baseny ogrodowe Zabrze

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób posiadających dom z ogrodem. Własny basen to możliwość szybkiego ochłodzenia się i oddania się relaksowi w upalne dni, których z każdym rokiem jest coraz więcej. Masz w planach inwestycje w nowoczesny basen do swojego domu lub ogrodu? Niech ten będzie jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Zdecyduj się na nowoczesny basen ogrodowy!

Lubisz wypoczynek w domowym zaciszu i pragniesz sprezentować sobie chwile przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na przyjemny wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, a także szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także wybierając naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i niezliczone ilości przyjemnych kąpieli na Twojej działce. Jesteś z Zabrza i chcesz zbudować nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęstszym wyborem są baseny poliestrowe. Idealnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen stworzony z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt oraz wymiar. Wykorzystując to, łatwo wpasujesz go w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, a także w innym obiekcie.
Korzystny zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup na pewno na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Jednym z ważniejszych kryterium będzie przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, a także i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdych warunkach. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i z pewnością będzie wyborem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody jest mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Postaw na baseny ogrodowe Zabrze i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Zabrze - nasze usługi

Budowę basenu rozpoczynamy od wybrania dopasowanej niecki. Sam wybierasz, jaka najlepsza dla Twoich potrzeb. Służymy fachowym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę renomowanych producentów, którzy mogą zagwarantować trwałość i produkty w korzystnych cenach.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i dla biznesu. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od wytyczenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, ocieplenie dna styrodurem, po montaż wszystkich niezbędnych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się własny basen? Chcesz odmienić swój dom w Zabrzu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00