Baseny ogrodowe Wodzisław Śląski

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów z ogrodem. Własny basen to możliwość natychmiastowego ochłodzenia się i zakosztowania relaksu w gorące dni, których z każdym rokiem jest coraz więcej. Masz w planach inwestycje w idealny basen do swojego domu lub ogrodu? Wybierz basen, który idealnie będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Zdecyduj się na luksusowy basen ogrodowy!

Lubisz wypoczynek w domowym zaciszu i chciałbyś sprezentować sobie wiele momentów przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego będzie idealnym rozwiązaniem zarówno na błogi wypoczynek, imprezy ze znajomymi, jak również szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także stawiając na naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i niezliczone ilości przyjemnych kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Wodzisławia Śląskiego i chcesz zbudować nowoczesny basen? Z chęcią zajmiemy się tym dla Ciebie!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka typów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Idealnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, podobnie jak i zewnętrzne. Basen wyprodukowany z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt i wymiar. Wykorzystując to, bez problemu wpasujesz go w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, również i w innym obiekcie.
Trafiony zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup zdecydowanie na lata. Dlatego też warto dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Jednym z istotniejszych kryterium będzie przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce do zabawy dzieci, rekreacji, jak i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i z pewnością będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Jest tu zastosowany specjalny filtr, przez który przepuszczana jest woda. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Znalazłeś już swój wymarzony typ basenu? Wybierz baseny ogrodowe Wodzisław Śląski i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Wodzisław Śląski - zakres usług

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybranie pasującej niecki. Sam wybierasz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Z przyjemnością służymy radą w podjęciu tej decyzji - możemy pochwalić się profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę klasowych producentów, którzy mogą zapewnić trwałość i produkty w najlepszych cenach.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i komercyjne. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po zamontowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się własny basen? Chcesz urozmaicić swój dom w Wodzisławia Śląskiego? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00