Baseny ogrodowe Wieluń

Baseny ogrodowe zyskują ogromną popularność wśród osób mających dom z ogrodem. Posiadanie basenu to możliwość błyskawicznego ochłodzenia się i zakosztowania relaksu w ciepłe dni, których jest każdego roku coraz więcej. Masz w planach zakup nowoczesnego basenu do swojego domu, ogrodu? Niech ten będzie jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Zdecyduj się na profesjonalny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i pragniesz sprezentować sobie chwile przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego będzie idealnym rozwiązaniem zarówno na błogi wypoczynek, imprezy ze znajomymi, a także beztroską zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także decydując się na naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i ogromne ilości schładzających kąpieli na Twojej działce. Jesteś z Wielunia i pragniesz zbudować nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, podobnie jak i zewnętrzne. Basen wykonany z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt oraz wymiar. Dzięki temu łatwo wpasuje się w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, czy w innym obiekcie.
Trafiony zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup na pewno na lata. Dlatego też warto dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium będzie przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, a także i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i zdecydowanie będzie wyborem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Jest tu zastosowany specjalny filtr, przez który przepuszczana jest woda. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Postaw na baseny ogrodowe Wieluń i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Wieluń - zakres usług

Budowę basenu należy zacząć od wyboru dopasowanej niecki. Sam wybierasz, jaka będzie dla Ciebie najlepsza. Służymy fachowym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę renomowanych producentów, którzy mogą zapewnić trwałość i produkty w najlepszych cenach.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i dla firm. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od wytyczenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po dopasowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • zaaranżowanie terenu wokół basenu - taras z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i odmienić swój dom, czy ogród w Wieluniu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00