Baseny ogrodowe Wadowice

Baseny ogrodowe zyskują ogromną popularność wśród właścicieli domów z ogrodem. Posiadanie basenu daje możliwość błyskawicznego ochłodzenia się i oddania się relaksowi w upalne dni, których z każdym rokiem jest zdecydowanie więcej. Masz w planach inwestycje w nowoczesny basen do swojego domu lub ogrodu? Postaw na basen, który idealnie będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Zdecyduj się na profesjonalny basen ogrodowy!

Lubisz wypoczynek w domowym zaciszu i pragniesz zagwarantować sobie chwile przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego będzie idealnym rozwiązaniem zarówno na błogi wypoczynek, imprezy ze znajomymi, a także beztroską zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także wybierając naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i ogromne ilości błogich kąpieli na Twojej działce. Jesteś z Wadowic i pragniesz zbudować nowoczesny basen? Z chęcią zajmiemy się tym dla Ciebie!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęstszym wyborem są baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, podobnie jak i zewnętrzne. Basen stworzony z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolny kształt oraz wymiar. Wykorzystując to, łatwo wpasujesz go w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, a także w innym obiekcie.
Trafiony zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to inwestycja na pewno na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium jest przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce do zabawy dzieci, rekreacji, a także i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje go wysoka wytrzymałość i z pewnością będzie wyborem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody jest około 8 cm poniżej krawędzi basenu. Jest tu zastosowany specjalny filtr, przez który przepuszczana jest woda. W basenie ogrodowym przelewowym woda wpływa do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Postaw na baseny ogrodowe Wadowice i nasze sprawdzone usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Wadowice - co dla Ciebie zrobimy?

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybór pasującej niecki. Sam wybierasz, jaka będzie dla Ciebie najlepsza. Służymy profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę klasowych producentów, którzy mogą zapewnić trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i dla firm. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od wytyczenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, ocieplenie dna styrodurem, po zamontowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • drenaż, montaż studzienki zanikowej/rewizyjnej,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się własny basen? Chcesz urozmaicić swój dom w Wadowicach? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00