Baseny ogrodowe Ustroń

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów z ogrodem. Własny basen to możliwość błyskawicznego ochłodzenia się i oddania się relaksowi w gorące dni, których z każdym rokiem jest coraz więcej. Masz w planach zakup nowoczesnego basenu do swojego domu, ogrodu? Postaw na basen, który perfekcyjnie będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Zdecyduj się na profesjonalny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i chcesz zagwarantować sobie wiele momentów przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na błogi wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, a także beztroską zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także wybierając naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i niezliczone ilości przyjemnych kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Ustronia i chcesz zbudować nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęściej sięgamy po baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen stworzony z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolny kształt i wymiar. Wykorzystując to, bez problemu wpasujesz go w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, również i w innym obiekcie.
Trafiony zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to inwestycja na pewno na lata. Dlatego też warto dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium jest przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce do zabawy dzieci, rekreacji, a także i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdych warunkach. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i z pewnością będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Masz już wybrany swój typ basenu? Postaw na baseny ogrodowe Ustroń i nasze sprawdzone usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Ustroń - nasze usługi

Budowę basenu zaczynamy od wyboru odpowiedniej niecki. Sam wybierasz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Służymy fachowym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę klasowych producentów, którzy mogą zapewnić trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie posiadamy budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i dla biznesu. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od wytyczenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po montaż wszystkich dodatkowych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed sezonem i po sezonie kąpielowym,
  • drenaż, montaż studzienki zanikowej/rewizyjnej,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • zaaranżowanie terenu wokół basenu - taras z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i odmienić swój dom, czy ogród w Ustroniu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00