Baseny ogrodowe Tomaszów Mazowiecki

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób posiadających dom z ogrodem. Posiadanie basenu daje możliwość natychmiastowego schłodzenia się i zakosztowania relaksu w upalne dni, których z każdym rokiem jest zdecydowanie więcej. Planujesz inwestycje w nowoczesny basen do swojego domu, ogrodu? Wybierz basen, który idealnie będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Zdecyduj się na profesjonalny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i chciałbyś zagwarantować sobie wiele momentów przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego będzie perfekcyjnym rozwiązaniem zarówno na błogi wypoczynek, imprezy ze znajomymi, a także szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także decydując się na naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i niezliczone ilości schładzających kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Tomaszowa Mazowieckiego i chcesz zbudować nowoczesny basen? Z chęcią zajmiemy się tym dla Ciebie!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka typów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, podobnie jak i zewnętrzne. Basen wyprodukowany z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt oraz wielkość. Wykorzystując to, bez problemu wpasujesz go w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, a także w innym obiekcie.
Korzystny zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup na pewno na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium jest przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, jak i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdych warunkach. Cechuje go wysoka wytrzymałość i zdecydowanie będzie wyborem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Jest tu zastosowany specjalny filtr, przez który przepuszczana jest woda. W basenie ogrodowym przelewowym woda wpływa do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Znalazłeś już swój wymarzony typ basenu? Wybierz baseny ogrodowe Tomaszów Mazowiecki i nasze sprawdzone usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Tomaszów Mazowiecki - zakres usług

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybranie odpowiedniej niecki. Sam dopasujesz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Chętnie pomagamy w tej decyzji - możemy pochwalić się profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę renomowanych producentów, którzy mogą zapewnić trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i komercyjne. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od wytyczenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po dopasowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • drenaż, montaż studzienki zanikowej/rewizyjnej,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • zaaranżowanie terenu wokół basenu - taras z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i urozmaicić swój dom, czy ogród w Tomaszowie Mazowieckim? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00