Baseny ogrodowe Sucha Beskidzka

Baseny ogrodowe zyskują ogromną popularność wśród osób mających dom z ogrodem. Własny basen daje możliwość szybkiego ochłodzenia się i oddania się relaksowi w gorące dni, których jest każdego roku coraz więcej. Masz w planach inwestycje w nowoczesny basen do swojego domu, ogrodu? Postaw na basen, który perfekcyjnie będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Zdecyduj się na profesjonalny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i chcesz sprezentować sobie chwile przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego będzie idealnym rozwiązaniem zarówno na błogi wypoczynek, imprezy ze znajomymi, a także szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także wybierając naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i niezliczone ilości błogich kąpieli na Twojej działce. Jesteś z Suchej Beskidzkiej i pragniesz zbudować nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęstszym wyborem są baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, podobnie jak i zewnętrzne. Basen stworzony z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolny kształt oraz wielkość. Dzięki temu łatwo wpasuje się w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, również i w innym obiekcie.
Przemyślany zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to inwestycja na pewno na lata. Dlatego też warto dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium jest przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, a także i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i zdecydowanie będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody znajduje się mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Znalazłeś już swój wymarzony typ basenu? Postaw na baseny ogrodowe Sucha Beskidzka i nasze sprawdzone usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Sucha Beskidzka - nasze usługi

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybór dopasowanej niecki. Sam wybierasz, jaka najlepsza dla Twoich potrzeb. Służymy fachowym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę klasowych producentów, którzy mogą zapewnić trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie posiadamy budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i dla firm. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od wytyczenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, ocieplenie dna styrodurem, po montaż wszystkich dodatkowych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed sezonem i po sezonie kąpielowym,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • zaaranżowanie terenu wokół basenu - taras z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i urozmaicić swój dom, czy ogród w Suchej Beskidzkiej? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00