Baseny ogrodowe Strumień

Baseny ogrodowe zyskują ogromną popularność wśród osób posiadających dom z ogrodem. Posiadanie basenu daje możliwość błyskawicznego schłodzenia się i oddania się relaksowi w upalne dni, których z każdym rokiem jest coraz więcej. Planujesz inwestycje w nowoczesny basen do swojego domu, ogrodu? Postaw na basen, który perfekcyjnie będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Wybuduj luksusowy basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i pragniesz sprezentować sobie wiele momentów przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na przyjemny wypoczynek, imprezy ze znajomymi, jak również beztroską zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także wybierając naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i niezliczone ilości błogich kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Strumienia i chcesz zainwestować w nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęstszym wyborem są baseny poliestrowe. Idealnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen wyprodukowany z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt i rozmiar. Dzięki temu łatwo wpasuje się w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, a także w innym obiekcie.
Przemyślany zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to inwestycja zdecydowanie na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Jednym z istotniejszych kryterium będzie przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce do zabawy dzieci, rekreacji, jak i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje go bardzo duża wytrzymałość i zdecydowanie będzie wyborem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody jest mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Znalazłeś już swój wymarzony typ basenu? Postaw na baseny ogrodowe Strumień i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Strumień - zakres usług

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybór pasującej niecki. Sam wybierasz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Służymy profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę renomowanych producentów gwarantujących trwałość i produkty w korzystnych cenach.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i dla firm. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od wytyczenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po dopasowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed sezonem i po sezonie kąpielowym,
  • drenaż, montaż studzienki zanikowej/rewizyjnej,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • zaaranżowanie terenu wokół basenu - taras z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i urozmaicić swój dom, czy ogród w Strumieniu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00