Baseny ogrodowe Staszów

Baseny ogrodowe zyskują ogromną popularność wśród właścicieli domów z ogrodem. Posiadanie basenu daje możliwość błyskawicznego schłodzenia się i zakosztowania relaksu w upalne dni, których jest każdego roku coraz więcej. Masz w planach zakup nowoczesnego basenu do swojego domu lub ogrodu? Postaw na basen, który idealnie będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Wybuduj profesjonalny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i pragniesz zagwarantować sobie chwile przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na przyjemny wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, jak również szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także stawiając na naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i niezliczone ilości błogich kąpieli na Twojej działce. Jesteś z Staszow i chcesz zainwestować w nowoczesny basen? Z chęcią zajmiemy się tym dla Ciebie!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka typów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęściej sięgamy po baseny poliestrowe. Świetnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen stworzony z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolny kształt i wymiar. Dzięki temu bezproblemowo wpasuje się w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, czy w innym obiekcie.
Korzystny zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup zdecydowanie na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Jednym z ważniejszych kryterium będzie przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, jak i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje go bardzo duża wytrzymałość i z pewnością będzie wyborem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody jest około 8 cm poniżej krawędzi basenu. Jest tu zastosowany specjalny filtr, przez który przepuszczana jest woda. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Masz już wybrany swój typ basenu? Wybierz baseny ogrodowe Staszów i nasze sprawdzone usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Staszów - zakres usług

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybór pasującej niecki. Sam wybierasz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Służymy profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę renomowanych producentów gwarantujących trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i dla biznesu. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od wytyczenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, ocieplenie dna styrodurem, po zamontowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed i posezonowy,
  • drenaż, montaż studzienki zanikowej/rewizyjnej,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się piękny basen? Chcesz urozmaicić swój dom w Staszowie? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00