Baseny ogrodowe Sieradz

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób posiadających dom z ogrodem. Posiadanie basenu daje możliwość szybkiego schłodzenia się i zakosztowania relaksu w upalne dni, których jest każdego roku coraz więcej. Planujesz inwestycje w idealny basen do swojego domu lub ogrodu? Spraw, by ten był jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Postaw na nowoczesny basen ogrodowy!

Lubisz wypoczynek w domowym zaciszu i chciałbyś zagwarantować sobie wiele momentów przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego będzie perfekcyjnym rozwiązaniem zarówno na przyjemny wypoczynek, imprezy ze znajomymi, a także szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także wybierając naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i ogromne ilości przyjemnych kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Sieradza i pragniesz zbudować nowoczesny basen? Z chęcią zajmiemy się tym dla Ciebie!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen wyprodukowany z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt oraz wymiar. Wykorzystując to, bez problemu wpasujesz go w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, również i w innym obiekcie.
Trafiony zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup zdecydowanie na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium będzie przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce do zabawy dzieci, rekreacji, a także i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje go wysoka wytrzymałość i zdecydowanie będzie wyborem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody znajduje się około 8 cm poniżej krawędzi basenu. Jest tu zastosowany specjalny filtr, przez który przepuszczana jest woda. W basenie ogrodowym przelewowym woda wpływa do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Masz już wybrany swój typ basenu? Postaw na baseny ogrodowe Sieradz i nasze sprawdzone usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Sieradz - zakres usług

Budowę basenu rozpoczynamy od wybrania pasującej niecki. Sam wybierasz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Służymy profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę renomowanych producentów gwarantujących trwałość i produkty w najlepszych cenach.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i dla firm. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, ocieplenie dna styrodurem, po montaż wszystkich niezbędnych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się piękny basen? Chcesz urozmaicić swój dom w Sieradzu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00