Baseny ogrodowe Sandomierz

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób posiadających dom z ogrodem. Własny basen to możliwość błyskawicznego ochłodzenia się i oddania się relaksowi w gorące dni, których jest każdego roku coraz więcej. Masz w planach inwestycje w nowoczesny basen do swojego domu, ogrodu? Postaw na basen, który perfekcyjnie będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Postaw na luksusowy basen ogrodowy!

Lubisz wypoczynek w domowym zaciszu i pragniesz zagwarantować sobie chwile przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na błogi wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, jak również beztroską zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także decydując się na naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i ogromne ilości schładzających kąpieli na Twojej działce. Jesteś z Sandomierza i pragniesz zbudować nowoczesny basen? Z chęcią zajmiemy się tym dla Ciebie!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka typów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, podobnie jak i zewnętrzne. Basen stworzony z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt oraz wielkość. Wykorzystując to, łatwo wpasujesz go w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, czy w innym obiekcie.
Przemyślany zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to inwestycja z pewnością na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium będzie przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, a także i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje go wysoka wytrzymałość i zdecydowanie będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody znajduje się mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Masz już wybrany swój typ basenu? Postaw na baseny ogrodowe Sandomierz i nasze sprawdzone usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Sandomierz - zakres usług

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybór dopasowanej niecki. Sam dopasujesz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Służymy fachowym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę renomowanych producentów gwarantujących trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i dla biznesu. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po montaż wszystkich niezbędnych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed sezonem i po sezonie kąpielowym,
  • drenaż, montaż studzienki zanikowej/rewizyjnej,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się piękny basen? Chcesz odmienić swój dom w Sandomierzu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00