Baseny ogrodowe Rybnik

Baseny ogrodowe zyskują coraz większą popularność wśród właścicieli domów z ogrodem. Posiadanie basenu to możliwość błyskawicznego ochłodzenia się i zakosztowania relaksu w upalne dni, których z każdym rokiem jest coraz więcej. Planujesz inwestycje w idealny basen do swojego domu, ogrodu? Spraw, by ten był jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Postaw na nowoczesny basen ogrodowy!

Lubisz wypoczynek w domowym zaciszu i chcesz sprezentować sobie wiele momentów przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na błogi wypoczynek, imprezy ze znajomymi, jak również szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także decydując się na naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i niezliczone ilości przyjemnych kąpieli na Twojej działce. Jesteś z Rybnika i chcesz zbudować nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla kompleksowo!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka typów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęstszym wyborem są baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen stworzony z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolny kształt i wymiar. Dzięki temu łatwo wpasuje się w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, również i w innym obiekcie.
Trafiony zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to inwestycja z pewnością na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium będzie przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, jak i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i z pewnością będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię około 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Masz już wybrany swój typ basenu? Wybierz baseny ogrodowe Rybnik i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Rybnik - zakres usług

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybór odpowiedniej niecki. Sam dopasujesz, jaka będzie dla Ciebie najlepsza. Służymy fachowym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę renomowanych producentów gwarantujących trwałość i produkty w najlepszych cenach.
W naszej ofercie posiadamy budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i dla biznesu. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po zamontowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed i posezonowy,
  • drenaż, montaż studzienki zanikowej/rewizyjnej,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • zaaranżowanie terenu wokół basenu - taras z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i urozmaicić swój dom, czy ogród w Rybniku? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00