Baseny ogrodowe Ruda Śląska

Baseny ogrodowe zyskują ogromną popularność wśród właścicieli domów z ogrodem. Posiadanie basenu to możliwość szybkiego schłodzenia się i zakosztowania relaksu w ciepłe dni, których z każdym rokiem jest zdecydowanie więcej. Planujesz zakup nowoczesnego basenu do swojego domu, ogrodu? Spraw, by ten był jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Zdecyduj się na nowoczesny basen ogrodowy!

Lubisz wypoczynek w domowym zaciszu i chcesz zagwarantować sobie chwile przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego będzie idealnym rozwiązaniem zarówno na błogi wypoczynek, imprezy ze znajomymi, jak również beztroską zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także decydując się na naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i niezliczone ilości przyjemnych kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Rudy Śląskiej i pragniesz zbudować nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla kompleksowo!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen wyprodukowany z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt oraz rozmiar. Wykorzystując to, bez problemu wpasujesz go w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, również i w innym obiekcie.
Korzystny zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup z pewnością na lata. Dlatego też warto dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Jednym z istotniejszych kryterium jest przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce do zabawy dzieci, rekreacji, a także i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje go bardzo duża wytrzymałość i z pewnością będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię około 8 cm poniżej krawędzi basenu. Jest tu zastosowany specjalny filtr, przez który przepuszczana jest woda. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Postaw na baseny ogrodowe Ruda Śląska i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Ruda Śląska - zakres usług

Budowę basenu rozpoczynamy od wyboru dopasowanej niecki. Sam wybierasz, jaka będzie dla Ciebie najlepsza. Chętnie służymy radą w podjęciu tej decyzji - możemy pochwalić się profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę klasowych producentów gwarantujących trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i dla firm. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, ocieplenie dna styrodurem, po montaż wszystkich niezbędnych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • zaaranżowanie terenu wokół basenu - taras z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się piękny basen? Chcesz urozmaicić swój dom w Rudzie Śląskiej? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00