Baseny ogrodowe Radomsko

Baseny ogrodowe zyskują ogromną popularność wśród osób mających dom z ogrodem. Własny basen to możliwość szybkiego schłodzenia się i oddania się relaksowi w gorące dni, których jest każdego roku coraz więcej. Masz w planach inwestycje w idealny basen do swojego domu, ogrodu? Spraw, by ten był perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Wybuduj nowoczesny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i chciałbyś sprezentować sobie chwile przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na przyjemny wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, a także szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także wybierając naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i ogromne ilości schładzających kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Radomska i pragniesz zainwestować w nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęstszym wyborem są baseny poliestrowe. Świetnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen stworzony z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolny kształt i wymiar. Dzięki temu bezproblemowo wpasuje się w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, również i w innym obiekcie.
Korzystny zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to inwestycja z pewnością na lata. Dlatego też warto dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium jest przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, a także i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdych warunkach. Cechuje go bardzo duża wytrzymałość i zdecydowanie będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Wybierz baseny ogrodowe Radomsko i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Radomsko - zakres usług

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybór pasującej niecki. Sam wybierasz, jaka będzie dla Ciebie najlepsza. Chętnie służymy radą w podjęciu tej decyzji - możemy pochwalić się profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę klasowych producentów, którzy mogą zapewnić trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie posiadamy budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i dla firm. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po zamontowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed i posezonowy,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się piękny basen? Chcesz urozmaicić swój dom w Radomsku? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00