Baseny ogrodowe Racibórz

Baseny ogrodowe zyskują coraz większą popularność wśród osób mających dom z ogrodem. Własny basen daje możliwość błyskawicznego schłodzenia się i zakosztowania relaksu w gorące dni, których z każdym rokiem jest coraz więcej. Masz w planach inwestycje w idealny basen do swojego domu lub ogrodu? Wybierz basen, który perfekcyjnie będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Wybuduj profesjonalny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i pragniesz sprezentować sobie wiele momentów przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na przyjemny wypoczynek, imprezy ze znajomymi, jak również szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także decydując się na naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i ogromne ilości schładzających kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Raciborza i chcesz zbudować nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka typów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Świetnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, podobnie jak i zewnętrzne. Basen stworzony z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt oraz rozmiar. Wykorzystując to, bez problemu wpasujesz go w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, a także w innym obiekcie.
Trafiony zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup z pewnością na lata. Dlatego też warto dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium będzie przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce do zabawy dzieci, rekreacji, jak i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i z pewnością będzie wyborem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię około 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Wybierz baseny ogrodowe Racibórz i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Racibórz - zakres usług

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybór pasującej niecki. Sam dopasujesz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Służymy fachowym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę klasowych producentów, którzy mogą zagwarantować trwałość i produkty w korzystnych cenach.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i dla firm. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po dopasowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • drenaż, montaż studzienki zanikowej/rewizyjnej,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się własny basen? Chcesz odmienić swój dom w Raciborzu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00