Baseny ogrodowe Oświęcim

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów z ogrodem. Posiadanie basenu daje możliwość natychmiastowego schłodzenia się i zakosztowania relaksu w upalne dni, których jest każdego roku coraz więcej. Planujesz inwestycje w idealny basen do swojego domu, ogrodu? Postaw na basen, który idealnie będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Zdecyduj się na nowoczesny basen ogrodowy!

Lubisz wypoczynek w domowym zaciszu i chcesz sprezentować sobie chwile przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego będzie perfekcyjnym rozwiązaniem zarówno na błogi wypoczynek, imprezy ze znajomymi, a także szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także wybierając naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i niezliczone ilości schładzających kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Oświęcimia i pragniesz zainwestować w nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla kompleksowo!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Świetnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen wykonany z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt oraz rozmiar. Wykorzystując to, łatwo wpasujesz go w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, czy w innym obiekcie.
Przemyślany zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to inwestycja zdecydowanie na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Jednym z istotniejszych kryterium będzie przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, a także i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i zdecydowanie będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody jest mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Znalazłeś już swój wymarzony typ basenu? Postaw na baseny ogrodowe Oświęcim i nasze sprawdzone usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Oświęcim - zakres usług

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybranie dopasowanej niecki. Sam dopasujesz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Służymy fachowym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę renomowanych producentów gwarantujących trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie posiadamy budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i dla biznesu. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, ocieplenie dna styrodurem, po dopasowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed sezonem i po sezonie kąpielowym,
  • drenaż, montaż studzienki zanikowej/rewizyjnej,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się własny basen? Chcesz odmienić swój dom w Oświęcimiu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00