Baseny ogrodowe Nysa

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób mających dom z ogrodem. Własny basen to możliwość natychmiastowego ochłodzenia się i zakosztowania relaksu w ciepłe dni, których jest każdego roku coraz więcej. Planujesz inwestycje w idealny basen do swojego domu, ogrodu? Spraw, by ten był perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Zdecyduj się na nowoczesny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i pragniesz sprezentować sobie wiele momentów przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na błogi wypoczynek, imprezy ze znajomymi, jak również szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także stawiając na naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i niezliczone ilości błogich kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Nysy i chcesz zainwestować w nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla kompleksowo!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęściej sięgamy po baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen wyprodukowany z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolny kształt i wielkość. Wykorzystując to, łatwo wpasujesz go w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, czy w innym obiekcie.
Przemyślany zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup na pewno na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium jest przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce do zabawy dzieci, rekreacji, a także i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdych warunkach. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i zdecydowanie będzie wyborem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody jest mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda wpływa do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Masz już wybrany swój typ basenu? Wybierz baseny ogrodowe Nysa i nasze sprawdzone usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Nysa - zakres usług

Budowę basenu zaczynamy od wybrania odpowiedniej niecki. Sam dopasujesz, jaka najlepsza dla Twoich potrzeb. Służymy profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę klasowych producentów gwarantujących trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie posiadamy budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i dla firm. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po zamontowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się piękny basen? Chcesz urozmaicić swój dom w Nysie? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00