Baseny ogrodowe Mysłowice

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów z ogrodem. Posiadanie basenu daje możliwość szybkiego schłodzenia się i oddania się relaksowi w ciepłe dni, których z każdym rokiem jest coraz więcej. Planujesz zakup nowoczesnego basenu do swojego domu, ogrodu? Spraw, by ten był perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Postaw na nowoczesny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i chcesz zagwarantować sobie chwile przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na przyjemny wypoczynek, imprezy ze znajomymi, a także szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także wybierając naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i ogromne ilości błogich kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Mysłowic i chcesz zbudować nowoczesny basen? Z chęcią zajmiemy się tym dla Ciebie!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęściej sięgamy po baseny poliestrowe. Świetnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen stworzony z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt oraz wielkość. Dzięki temu łatwo wpasuje się w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, a także w innym obiekcie.
Trafiony zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup na pewno na lata. Dlatego też warto dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Jednym z istotniejszych kryterium będzie przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, a także i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i zdecydowanie będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Jest tu zastosowany specjalny filtr, przez który przepuszczana jest woda. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Wybierz baseny ogrodowe Mysłowice i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Mysłowice - zakres usług

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybranie odpowiedniej niecki. Sam dopasujesz, jaka będzie dla Ciebie najlepsza. Chętnie służymy radą w podjęciu tej decyzji - możemy pochwalić się profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę renomowanych producentów, którzy mogą zagwarantować trwałość i produkty w korzystnych cenach.
W naszej ofercie posiadamy budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i komercyjne. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po zamontowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed i posezonowy,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i odmienić swój dom, czy ogród w Mysłowicach? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00