Baseny ogrodowe Łowicz

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób mających dom z ogrodem. Posiadanie basenu daje możliwość błyskawicznego schłodzenia się i oddania się relaksowi w ciepłe dni, których z każdym rokiem jest coraz więcej. Planujesz inwestycje w nowoczesny basen do swojego domu lub ogrodu? Niech ten będzie perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Postaw na nowoczesny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i chcesz sprezentować sobie wiele momentów przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na przyjemny wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, jak również szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także stawiając na naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i niezliczone ilości przyjemnych kąpieli na Twojej działce. Jesteś z Łowicza i pragniesz zainwestować w nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęstszym wyborem są baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen wykonany z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolny kształt i rozmiar. Dzięki temu bezproblemowo wpasuje się w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, a także w innym obiekcie.
Korzystny zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup na pewno na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Jednym z ważniejszych kryterium jest przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce do zabawy dzieci, rekreacji, a także i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i z pewnością będzie wyborem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody jest mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Jest tu zastosowany specjalny filtr, przez który przepuszczana jest woda. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Postaw na baseny ogrodowe Łowicz i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Łowicz - nasze usługi

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybór dopasowanej niecki. Sam wybierasz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Z przyjemnością służymy radą w podjęciu tej decyzji - możemy pochwalić się fachowym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę klasowych producentów gwarantujących trwałość i produkty w najlepszych cenach.
W naszej ofercie posiadamy budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i dla biznesu. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po dopasowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed i posezonowy,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • zaaranżowanie terenu wokół basenu - taras z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i odmienić swój dom, czy ogród w Łowiczu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00