Baseny ogrodowe Łódź

Baseny ogrodowe zyskują ogromną popularność wśród właścicieli domów z ogrodem. Posiadanie basenu daje możliwość szybkiego schłodzenia się i zakosztowania relaksu w gorące dni, których jest każdego roku coraz więcej. Planujesz inwestycje w idealny basen do swojego domu lub ogrodu? Postaw na basen, który perfekcyjnie będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Wybuduj nowoczesny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i pragniesz zagwarantować sobie chwile przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na błogi wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, jak również beztroską zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także wybierając naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i ogromne ilości błogich kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Łodzi i pragniesz zainwestować w nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka typów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęstszym wyborem są baseny poliestrowe. Idealnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, podobnie jak i zewnętrzne. Basen stworzony z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt oraz rozmiar. Dzięki temu bezproblemowo wpasuje się w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, również i w innym obiekcie.
Przemyślany zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup zdecydowanie na lata. Dlatego też warto dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium jest przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, a także i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i z pewnością będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda wpływa do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Postaw na baseny ogrodowe Łódź i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Łódź - zakres usług

Budowę basenu zaczynamy od wybrania dopasowanej niecki. Sam wybierasz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Z przyjemnością służymy radą w podjęciu tej decyzji - możemy pochwalić się profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę renomowanych producentów, którzy mogą zagwarantować trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i komercyjne. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po zamontowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • zaaranżowanie terenu wokół basenu - taras z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i odmienić swój dom, czy ogród w Łodzi? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00