Baseny ogrodowe Krapkowice

Baseny ogrodowe zyskują ogromną popularność wśród osób mających dom z ogrodem. Własny basen to możliwość błyskawicznego ochłodzenia się i zakosztowania relaksu w ciepłe dni, których z każdym rokiem jest coraz więcej. Planujesz inwestycje w nowoczesny basen do swojego domu lub ogrodu? Wybierz basen, który perfekcyjnie będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Postaw na profesjonalny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i pragniesz sprezentować sobie wiele momentów przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na przyjemny wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, jak również szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także wybierając naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i ogromne ilości błogich kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Krapkowic i chcesz zainwestować w nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Świetnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen stworzony z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolny kształt i rozmiar. Dzięki temu łatwo wpasuje się w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, czy w innym obiekcie.
Trafiony zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to inwestycja na pewno na lata. Dlatego też warto dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Jednym z istotniejszych kryterium będzie przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, a także i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje go bardzo duża wytrzymałość i zdecydowanie będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody znajduje się mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Postaw na baseny ogrodowe Krapkowice i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Krapkowice - zakres usług

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybór odpowiedniej niecki. Sam dopasujesz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Chętnie pomagamy w tej decyzji - możemy pochwalić się profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę renomowanych producentów gwarantujących trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i komercyjne. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od wytyczenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po dopasowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się piękny basen? Chcesz odmienić swój dom w Krapkowicach? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00