Baseny ogrodowe Końskie

Baseny ogrodowe zyskują coraz większą popularność wśród osób posiadających dom z ogrodem. Posiadanie basenu to możliwość szybkiego ochłodzenia się i zakosztowania relaksu w ciepłe dni, których z każdym rokiem jest coraz więcej. Masz w planach zakup nowoczesnego basenu do swojego domu lub ogrodu? Wybierz basen, który perfekcyjnie będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Postaw na nowoczesny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i pragniesz zagwarantować sobie chwile przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na błogi wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, a także szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także wybierając naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i ogromne ilości błogich kąpieli na Twojej działce. Jesteś z Końskich i chcesz zbudować nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Świetnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen wykonany z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolny kształt i wymiar. Wykorzystując to, łatwo wpasujesz go w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, czy w innym obiekcie.
Korzystny zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup z pewnością na lata. Dlatego też warto dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Jednym z ważniejszych kryterium jest przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, jak i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdych warunkach. Cechuje go bardzo duża wytrzymałość i zdecydowanie będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody jest około 8 cm poniżej krawędzi basenu. Jest tu zastosowany specjalny filtr, przez który przepuszczana jest woda. W basenie ogrodowym przelewowym woda wpływa do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Postaw na baseny ogrodowe Końskie i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Końskie - zakres usług

Budowę basenu należy zacząć od wybrania odpowiedniej niecki. Sam dopasujesz, jaka najlepsza dla Twoich potrzeb. Z przyjemnością pomagamy w tej decyzji - możemy pochwalić się fachowym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę klasowych producentów gwarantujących trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i dla firm. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, ocieplenie dna styrodurem, po montaż wszystkich dodatkowych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i urozmaicić swój dom, czy ogród w Końskich? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00