Baseny ogrodowe Knurów

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów z ogrodem. Własny basen daje możliwość szybkiego schłodzenia się i zakosztowania relaksu w gorące dni, których z każdym rokiem jest zdecydowanie więcej. Planujesz zakup nowoczesnego basenu do swojego domu lub ogrodu? Niech ten będzie jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Postaw na profesjonalny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i chcesz zagwarantować sobie chwile przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na błogi wypoczynek, imprezy ze znajomymi, jak również szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także stawiając na naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i ogromne ilości schładzających kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Knurowa i chcesz zainwestować w nowoczesny basen? Z chęcią zajmiemy się tym dla Ciebie!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka typów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęstszym wyborem są baseny poliestrowe. Idealnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, podobnie jak i zewnętrzne. Basen stworzony z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolny kształt oraz wielkość. Dzięki temu łatwo wpasuje się w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, czy w innym obiekcie.
Korzystny zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup na pewno na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium jest przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, jak i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdych warunkach. Cechuje go wysoka wytrzymałość i z pewnością będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody znajduje się około 8 cm poniżej krawędzi basenu. Jest tu zastosowany specjalny filtr, przez który przepuszczana jest woda. W basenie ogrodowym przelewowym woda wpływa do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Masz już wybrany swój typ basenu? Wybierz baseny ogrodowe Knurów i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Knurów - zakres usług

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybór odpowiedniej niecki. Sam wybierasz, jaka najlepsza dla Twoich potrzeb. Służymy profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę klasowych producentów, którzy mogą zagwarantować trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie posiadamy budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i dla firm. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od wytyczenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, ocieplenie dna styrodurem, po zamontowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed i posezonowy,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • zaaranżowanie terenu wokół basenu - taras z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i urozmaicić swój dom, czy ogród w Knurowie? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00