Baseny ogrodowe Kielce

Baseny ogrodowe zyskują ogromną popularność wśród osób posiadających dom z ogrodem. Posiadanie basenu daje możliwość błyskawicznego schłodzenia się i zakosztowania relaksu w gorące dni, których jest każdego roku coraz więcej. Masz w planach zakup nowoczesnego basenu do swojego domu lub ogrodu? Wybierz basen, który perfekcyjnie będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Zdecyduj się na luksusowy basen ogrodowy!

Lubisz wypoczynek w domowym zaciszu i pragniesz sprezentować sobie chwile przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na błogi wypoczynek, imprezy ze znajomymi, a także szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także decydując się na naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i ogromne ilości błogich kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Kielc i chcesz zainwestować w nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęstszym wyborem są baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, podobnie jak i zewnętrzne. Basen wykonany z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolny kształt i rozmiar. Wykorzystując to, łatwo wpasujesz go w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, również i w innym obiekcie.
Trafiony zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup zdecydowanie na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium jest przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, a także i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje go wysoka wytrzymałość i z pewnością będzie wyborem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody znajduje się około 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Postaw na baseny ogrodowe Kielce i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Kielce - nasze usługi

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybranie pasującej niecki. Sam wybierasz, jaka będzie dla Ciebie najlepsza. Służymy profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę klasowych producentów gwarantujących trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie posiadamy budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i komercyjne. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od wytyczenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, ocieplenie dna styrodurem, po dopasowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • zaaranżowanie terenu wokół basenu - taras z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i odmienić swój dom, czy ogród w Kielcach? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00