Baseny ogrodowe Kęty

Baseny ogrodowe zyskują ogromną popularność wśród właścicieli domów z ogrodem. Posiadanie basenu to możliwość błyskawicznego ochłodzenia się i zakosztowania relaksu w gorące dni, których jest każdego roku coraz więcej. Masz w planach inwestycje w nowoczesny basen do swojego domu, ogrodu? Wybierz basen, który idealnie będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Wybuduj luksusowy basen ogrodowy!

Lubisz wypoczynek w domowym zaciszu i chcesz sprezentować sobie chwile przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego będzie idealnym rozwiązaniem zarówno na przyjemny wypoczynek, imprezy ze znajomymi, jak również beztroską zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także decydując się na naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i niezliczone ilości przyjemnych kąpieli na Twojej działce. Jesteś z Kęt i chcesz zainwestować w nowoczesny basen? Z chęcią zajmiemy się tym dla Ciebie!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Idealnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen wykonany z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt i rozmiar. Wykorzystując to, bez problemu wpasujesz go w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, a także w innym obiekcie.
Trafiony zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to inwestycja na pewno na lata. Dlatego też warto dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Jednym z istotniejszych kryterium będzie przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce do zabawy dzieci, rekreacji, jak i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i z pewnością będzie wyborem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Masz już wybrany swój typ basenu? Wybierz baseny ogrodowe Kęty i nasze sprawdzone usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Kęty - nasze usługi

Budowę basenu rozpoczynamy od wyboru odpowiedniej niecki. Sam dopasujesz, jaka będzie dla Ciebie najlepsza. Chętnie służymy radą w podjęciu tej decyzji - możemy pochwalić się fachowym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę klasowych producentów gwarantujących trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i dla biznesu. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po dopasowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i odmienić swój dom, czy ogród w Kętach? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00