Baseny ogrodowe Jaworzno

Baseny ogrodowe zyskują ogromną popularność wśród osób mających dom z ogrodem. Własny basen to możliwość natychmiastowego ochłodzenia się i oddania się relaksowi w ciepłe dni, których jest każdego roku coraz więcej. Masz w planach inwestycje w nowoczesny basen do swojego domu lub ogrodu? Niech ten będzie jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Postaw na luksusowy basen ogrodowy!

Lubisz wypoczynek w domowym zaciszu i pragniesz zagwarantować sobie chwile przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na błogi wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, jak również beztroską zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także wybierając naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i niezliczone ilości przyjemnych kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Jaworzna i chcesz zainwestować w nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla kompleksowo!

Na rynku można znaleźć co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, podobnie jak i zewnętrzne. Basen wyprodukowany z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt oraz wymiar. Dzięki temu bezproblemowo wpasuje się w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, czy w innym obiekcie.
Trafiony zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup na pewno na lata. Dlatego też warto dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Jednym z ważniejszych kryterium jest przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce do zabawy dzieci, rekreacji, jak i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i z pewnością będzie wyborem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody jest około 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Wybierz baseny ogrodowe Jaworzno i nasze sprawdzone usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Jaworzno - zakres usług

Budowę basenu rozpoczynamy od wyboru odpowiedniej niecki. Sam dopasujesz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Służymy profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę renomowanych producentów gwarantujących trwałość i produkty w najlepszych cenach.
W naszej ofercie posiadamy budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i dla biznesu. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, ocieplenie dna styrodurem, po dopasowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się piękny basen? Chcesz urozmaicić swój dom w Jaworznie? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00