Baseny ogrodowe Gorlice

Baseny ogrodowe zyskują coraz większą popularność wśród osób mających dom z ogrodem. Posiadanie basenu to możliwość błyskawicznego ochłodzenia się i oddania się relaksowi w gorące dni, których z każdym rokiem jest coraz więcej. Planujesz zakup nowoczesnego basenu do swojego domu lub ogrodu? Spraw, by ten był jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Wybuduj nowoczesny basen ogrodowy!

Lubisz wypoczynek w domowym zaciszu i chciałbyś sprezentować sobie wiele momentów przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego będzie perfekcyjnym rozwiązaniem zarówno na błogi wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, jak również szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także wybierając naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i ogromne ilości przyjemnych kąpieli na Twojej działce. Jesteś z Gorlic i pragniesz zbudować nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla kompleksowo!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka typów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęściej sięgamy po baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, podobnie jak i zewnętrzne. Basen wyprodukowany z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt i wielkość. Dzięki temu łatwo wpasuje się w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, a także w innym obiekcie.
Przemyślany zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup zdecydowanie na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Jednym z ważniejszych kryterium będzie przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce do zabawy dzieci, rekreacji, jak i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje go wysoka wytrzymałość i zdecydowanie będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Wybierz baseny ogrodowe Gorlice i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Gorlice - zakres usług

Budowę basenu rozpoczynamy od wyboru pasującej niecki. Sam wybierasz, jaka będzie dla Ciebie najlepsza. Z przyjemnością pomagamy w tej decyzji - możemy pochwalić się profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę renomowanych producentów gwarantujących trwałość i produkty w najlepszych cenach.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i komercyjne. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od wytyczenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po montaż wszystkich dodatkowych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed i posezonowy,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się piękny basen? Chcesz urozmaicić swój dom w Gorlicach? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00