Baseny ogrodowe Gliwice

Baseny ogrodowe zyskują coraz większą popularność wśród osób posiadających dom z ogrodem. Własny basen daje możliwość błyskawicznego ochłodzenia się i zakosztowania relaksu w gorące dni, których z każdym rokiem jest zdecydowanie więcej. Planujesz zakup nowoczesnego basenu do swojego domu lub ogrodu? Spraw, by ten był jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Postaw na nowoczesny basen ogrodowy!

Lubisz wypoczynek w domowym zaciszu i pragniesz zagwarantować sobie chwile przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego będzie idealnym rozwiązaniem zarówno na błogi wypoczynek, imprezy ze znajomymi, jak również beztroską zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także decydując się na naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i niezliczone ilości schładzających kąpieli na Twojej działce. Jesteś z Gliwic i pragniesz zainwestować w nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka typów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, podobnie jak i zewnętrzne. Basen wyprodukowany z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolny kształt i rozmiar. Dzięki temu łatwo wpasuje się w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, również i w innym obiekcie.
Korzystny zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup zdecydowanie na lata. Dlatego też warto dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium będzie przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce do zabawy dzieci, rekreacji, jak i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdych warunkach. Cechuje go bardzo duża wytrzymałość i zdecydowanie będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Masz już wybrany swój typ basenu? Wybierz baseny ogrodowe Gliwice i nasze sprawdzone usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Gliwice - nasze usługi

Budowę basenu zaczynamy od wybrania pasującej niecki. Sam wybierasz, jaka będzie dla Ciebie najlepsza. Chętnie pomagamy w tej decyzji - możemy pochwalić się fachowym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę klasowych producentów, którzy mogą zapewnić trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i komercyjne. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po zamontowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed i posezonowy,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i urozmaicić swój dom, czy ogród w Gliwicach? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00