Baseny ogrodowe Chrzanów

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów z ogrodem. Własny basen daje możliwość natychmiastowego schłodzenia się i zakosztowania relaksu w gorące dni, których z każdym rokiem jest coraz więcej. Masz w planach inwestycje w nowoczesny basen do swojego domu lub ogrodu? Wybierz basen, który perfekcyjnie będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Wybuduj nowoczesny basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i chcesz zagwarantować sobie wiele momentów przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego będzie idealnym rozwiązaniem zarówno na przyjemny wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, jak również szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko upiększą Twój ogród, ale także wybierając naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i niezliczone ilości przyjemnych kąpieli na Twojej działce. Jesteś z Chrzanowa i chcesz zainwestować w nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka typów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Świetnie sprawdzają się jednocześnie jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen wykonany z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolny kształt i rozmiar. Wykorzystując to, łatwo wpasujesz go w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, czy w innym obiekcie.
Korzystny zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to inwestycja zdecydowanie na lata. Dlatego też warto dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium będzie przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, jak i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdych warunkach. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i zdecydowanie będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody znajduje się mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Jest tu zastosowany specjalny filtr, przez który przepuszczana jest woda. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Znalazłeś już swój wymarzony typ basenu? Postaw na baseny ogrodowe Chrzanów i nasze sprawdzone usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Chrzanów - nasze usługi

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybranie odpowiedniej niecki. Sam wybierasz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Służymy fachowym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę renomowanych producentów, którzy mogą zagwarantować trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i dla firm. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po zamontowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed sezonem i po sezonie kąpielowym,
  • drenaż, montaż studzienki zanikowej/rewizyjnej,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • zaaranżowanie terenu wokół basenu - taras z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i urozmaicić swój dom, czy ogród w Chrzanowie? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00