Baseny ogrodowe Bochnia

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób posiadających dom z ogrodem. Posiadanie basenu daje możliwość błyskawicznego ochłodzenia się i oddania się relaksowi w ciepłe dni, których jest każdego roku coraz więcej. Masz w planach inwestycje w nowoczesny basen do swojego domu, ogrodu? Niech ten będzie jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Zdecyduj się na profesjonalny basen ogrodowy!

Lubisz wypoczynek w domowym zaciszu i chciałbyś zagwarantować sobie wiele momentów przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego będzie idealnym rozwiązaniem zarówno na przyjemny wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, jak również szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także decydując się na naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i niezliczone ilości przyjemnych kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Bochni i chcesz zainwestować w nowoczesny basen? Z chęcią zajmiemy się tym dla Ciebie!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka rodzajów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęściej sięgamy po baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen wykonany z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolny kształt i wymiar. Dzięki temu bezproblemowo wpasuje się w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, a także w innym obiekcie.
Trafiony zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup z pewnością na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium jest przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, jak i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje go bardzo duża wytrzymałość i zdecydowanie będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody znajduje się mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Znalazłeś już swój wymarzony typ basenu? Postaw na baseny ogrodowe Bochnia i nasze sprawdzone usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Bochnia - zakres usług

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybór pasującej niecki. Sam wybierasz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Służymy profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę renomowanych producentów gwarantujących trwałość i produkty w korzystnych cenach.
W naszej ofercie posiadamy budowę oraz montaż basenów zarówno na indywidualne potrzeby, jak i dla firm. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, ocieplenie dna styrodurem, po montaż wszystkich dodatkowych akcesoriów i uruchomienie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed i posezonowy,
  • drenaż, montaż studzienki zanikowej/rewizyjnej,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • zaaranżowanie terenu wokół basenu - taras z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • niwelacje oraz utwardzenie terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i odmienić swój dom, czy ogród w Bochni? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00