Baseny ogrodowe Bełchatów

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów z ogrodem. Posiadanie basenu to możliwość szybkiego schłodzenia się i zakosztowania relaksu w gorące dni, których jest każdego roku coraz więcej. Masz w planach zakup nowoczesnego basenu do swojego domu, ogrodu? Wybierz basen, który idealnie będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Zdecyduj się na luksusowy basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i chciałbyś sprezentować sobie wiele momentów przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na błogi wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, a także szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także wybierając naszą ofertę, zapewnisz sobie relaks i ogromne ilości schładzających kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Bełchatowa i chcesz zbudować nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla kompleksowo!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka typów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Idealnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen wykonany z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt i wymiar. Wykorzystując to, łatwo wpasujesz go w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, czy w innym obiekcie.
Przemyślany zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to inwestycja z pewnością na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przemyśleć, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Najważniejszym kryterium będzie przeznaczenie basenu. Jednym z lepszych rozwiązań mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, a także i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i z pewnością będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody jest mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Jest tu zastosowany specjalny filtr, przez który przepuszczana jest woda. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu rozwiązaniu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Wybierz baseny ogrodowe Bełchatów i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Bełchatów - nasze usługi

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybór dopasowanej niecki. Sam dopasujesz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Z przyjemnością pomagamy w tej decyzji - możemy pochwalić się profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę klasowych producentów gwarantujących trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie posiadamy budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i dla firm. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po dopasowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • drenaż, montaż studzienki zanikowej/rewizyjnej,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • zaaranżowanie terenu wokół basenu - taras z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i urozmaicić swój dom, czy ogród w Bełchatowie? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00