Baseny ogrodowe Będzin

Baseny ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób mających dom z ogrodem. Posiadanie basenu daje możliwość błyskawicznego schłodzenia się i zakosztowania relaksu w ciepłe dni, których z każdym rokiem jest coraz więcej. Planujesz zakup nowoczesnego basenu do swojego domu lub ogrodu? Spraw, by ten był perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Postaw na luksusowy basen ogrodowy!

Jesteś miłośnikiem wypoczynku w domowym zaciszu i chcesz sprezentować sobie chwile przyjemności podczas letnich dni? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na błogi wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, a także szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także decydując się na naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i ogromne ilości przyjemnych kąpieli w domowym zaciszu. Jesteś z Będzina i chcesz zainwestować w nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla kompleksowo!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka typów niecek basenowych, jednak największą popularnością cieszą się baseny poliestrowe. Idealnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen wyprodukowany z tworzywa sztucznego będzie w stanie przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt i wielkość. Dzięki temu bezproblemowo wpasuje się w przestrzeń ogrodu lub też aranżacje przestrzeni basenowej w domu, a także w innym obiekcie.
Trafiony zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to inwestycja na pewno na lata. Dlatego też warto dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakiego rodzaju montażem, się zdecydować. Jednym z istotniejszych kryterium jest przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te zarówno sprawdzą się jako miejsce zabaw dzieci, rekreacji, a także i będą stanowić idealną wizytówkę każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdych warunkach. Cechuje go bardzo duża wytrzymałość i z pewnością będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody znajduje się mniej więcej 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda wpływa do specjalnych rynien przelewowych, które znajdują się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Znalazłeś już swój wymarzony typ basenu? Wybierz baseny ogrodowe Będzin i nasze profesjonalne usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Będzin - co dla Ciebie zrobimy?

Budowę basenu należy zacząć od wyboru dopasowanej niecki. Sam dopasujesz, jaka najlepsza dla Twoich potrzeb. Chętnie służymy radą w podjęciu tej decyzji - możemy pochwalić się fachowym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bazę renomowanych producentów, którzy mogą zapewnić trwałość i produkty w korzystnych cenach.
W naszej ofercie znajdziesz budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i komercyjne. Kompleksowo zajmujemy się pracami ziemnymi, zaczynając od ustalenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, ocieplenie dna styrodurem, po montaż wszystkich niezbędnych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwis przed i posezonowy,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • zaaranżowanie terenu wokół basenu - taras z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Marzy Ci się własny basen? Chcesz urozmaicić swój dom w Będzinie? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00