Baseny ogrodowe Andrychów

Baseny ogrodowe zyskują ogromną popularność wśród osób mających dom z ogrodem. Własny basen to możliwość błyskawicznego ochłodzenia się i zakosztowania relaksu w gorące dni, których jest każdego roku coraz więcej. Masz w planach inwestycje w idealny basen do swojego domu, ogrodu? Niech ten będzie perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Wybuduj luksusowy basen ogrodowy!

Lubisz wypoczynek w domowym zaciszu i chciałbyś sprezentować sobie wiele momentów przyjemności latem? Budowa basenu ogrodowego to idealne rozwiązanie zarówno na przyjemny wypoczynek, imprezy z przyjaciółmi, a także szaloną zabawę dla dzieci. Baseny nie tylko sprawią, że Twój ogród stanie się piękniejszy, ale także wybierając naszą ofertę, zagwarantujesz sobie relaks i niezliczone ilości przyjemnych kąpieli na Twojej działce. Jesteś z Andrychowa i chcesz zbudować nowoczesny basen? Nasza firma zajmie się tym dla Ciebie od A do Z!

Na rynku można odszukać co najmniej kilka typów niecek basenowych, jednak zdecydowanie najczęściej sięgamy po baseny poliestrowe. Perfekcyjnie sprawdzają się zarówno jako baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Basen wykonany z tworzywa sztucznego może przybrać praktycznie dowolnie wybrany kształt i rozmiar. Wykorzystując to, łatwo wpasujesz go w przestrzeń ogrodu czy też aranżacje przestrzeni basenowej wokół domu, a także w innym obiekcie.
Korzystny zakup basenu ogrodowego

Basen ogrodowy to zakup na pewno na lata. Dlatego też powinieneś dobrze przeanalizować, na jaki konkretnie typ, z jakim montażem, się zdecydować. Jednym z ważniejszych kryterium będzie przeznaczenie basenu. Uniwersalnym rozwiązaniem mogą być większych rozmiarów baseny ogrodowe - te jednocześnie sprawdzą się jako miejsce do zabawy dzieci, rekreacji, a także i będą idealną wizytówką każdego ogrodu. Zachęcamy do wyboru basenu poliestrowego - ten sprawdzi się w każdym ogrodzie. Cechuje się on wysoką wytrzymałością i z pewnością będzie zakupem na lata. Dzięki gładkiej powierzchni bezproblemowo jest utrzymać go w czystości. Najbardziej popularnymi rozwiązaniami są baseny przelewowe i skimmerowe. W przypadku skimmerowych poziom lustra wody utrzymujesię około 8 cm poniżej krawędzi basenu. Woda jest zasysana i przepuszczana przez filtr basenowy. W basenie ogrodowym przelewowym woda odprowadzana jest do specjalnych rynien przelewowych, znajdujących się przy krawędziach basenu. Dzięki temu poziom lustra wody jest z nimi na równi.

Wiesz już na jaki basen się zdecydować? Wybierz baseny ogrodowe Andrychów i nasze sprawdzone usługi montażowe!

gwarancja na basen
Jakość materiałów

serwis basenów śląsk
Doświadczenie

montaż basenów ogrodowych

Profesjonalny serwis

tani basen śląsk

Baseny dla każdego

Baseny ogrodowe Andrychów - zakres usług

Pierwszym etapem budowy basenu jest wybór odpowiedniej niecki. Sam wybierasz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Służymy profesjonalnym doradztwem, popartym wieloletnim doświadczeniem. Mamy bazę renomowanych producentów gwarantujących trwałość i produkty w korzystnej cenie.
W naszej ofercie posiadamy budowę oraz montaż basenów zarówno na potrzeby prywatne, jak i komercyjne. Kompleksowo wykonujemy prace ziemne, zaczynając od wytyczenia miejsca i niwelacji położenia basenu, przez wylanie płyty betonowej, wykonanie ocieplenia dna ze styroduru, po zamontowanie wszystkich dodatkowych akcesoriów i podłączenie gotowego już basenu.

Wśród naszych usług znajdziesz także:

  • serwisowanie basenu,
  • montaż studzienki rewizyjnej, drenaż,
  • montaż pompy ciepła,
  • montaż oświetlenia LED,
  • montaż lampy UV,


  • montaż poliwęglanowego zadaszenia basenowego,
  • wykonanie fundamentu pod zadaszenie basenowe,
  • wykończenie terenu wokół basenu tarasem z deski kompozytowej,
  • wylanie płyty betonowej wokół basenu,
  • utwardzenie i niwelacje terenu.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz zostać kolejnym z naszych zadowolonych klientów i urozmaicić swój dom, czy ogród w Andrychowie? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

TELEFON

576 661 101

Poniedziałek — Piątek 09:00 — 16:00